Projektant odzieży

12.05.2015

LPP SA, Bagrowa 7, Kraków,

Zakres obowiązków

• Współtworzenie i projektowanie produktów zgodnych z linią stylistyki marki Mohito. • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji. • Monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji. • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe. • Doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta (min. 2-3 lata). • Bardzo dobra znajomość trendów. • Dobra znajomość języka angielskiego. • Dobra znajomość obsługi komputera oraz programu Corel Draw. • Kreatywność i poczucie estetyki. • Podstawowa znajomość zasad kroju i szycia. • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym. • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia. • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole. • Możliwość rozwoju zawodowego.

Dokumenty aplikacyjne

cv, portfolio (opcjonalnie)

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Numer telefonu: 665 850 039
Adres e-mail: anna.nalecz-nieniewska@lppsa.com