Grafik nadruków odzieżowych

12.05.2015

LPP SA, ul. Bagrowa 7, Kraków,

Zakres obowiązków

• Projektowania grafik na odzież damską, w różnych technikach (grafika wektorowa, rysunek odręczny, typografia, sublimacja, kolaż etc). • Współudział w tworzeniu kolekcji - poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji graficznych w oparciu o trendy i założenia klienta marki House. • Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.

Wymagania

• Umowę na zastępstwo w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym. • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole. • Kreatywność i talent plastyczny, warsztat rysunkowy na wysokim poziomie. • Doświadczenie w projektowaniu grafik użytkowych i odzieżowych. • Mile widziane wykształcenie graficzne/artystyczne. • Biegła znajomość programów graficznych (Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator). • Zainteresowanie runkiem odzieżowym i grafiką w modzie. • Dobra znajomość języka angielskiego. • Umiejętność pracy w grupie. • Terminowość i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

• Umowę na zastępstwo w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym. • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole. • Możliwość rozwoju zawodowego. • Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze.

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio (opcjonalnie)

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Numer telefonu: 665 850 039
Adres e-mail: anna.nalecz-nieniewska@lppsa.com