Graphic Designer - staż z możliwością zatrudnienia

12.05.2015

click community, Szlak 77,

Zakres obowiązków

- Praca indywidualna w ramach realizacji kampanii klientów z branży moda/lifestyle - Praca zespołowa z członkami innych działów naszej firmy - Rozwinięcie i poznanie gprogramów pakietu ADOBE. - Projektowanie grafik aplikacji dla platform społecznościowych, takich jak np.: Facebook czy Instagram

Wymagania

- Portfolio w załączniku do CV Podstawy wybranych programów pakietu Adobe - Illustrator, Photoshop, InDesign, Flash - Braku lęku przed wyzwaniami - Wrodzonego wyczucia smaku, estetyki – tego Cię nie nauczymy. Musisz to po prostu mieć - Zrozumienia dla ludzi nadużywających akronimu ASAP - Napisalibyśmy, że kreatywności, ale to byłoby śmieszne

Oferujemy

- Indywidualną ścieżkę kariery po zakończonym stażu - Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek oraz przy innowacyjnych start-upach* - Dostęp do fachowej biblioteczki - Stałą integrację wewnątrz zespołu - Udział w spotkaniach branżowych - Pracę w przyjaznym, dynamicznie się rozwijającym zespole specjalistów - Własny system szkoleń z najnowszych trendów w designie - Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, w dobrze wyposażonym biurze - Miejsce do relaksu PS: Napoje zimne, ciepłe i gorące za free i do oporu :)

Dokumenty aplikacyjne

Czekamy na Twoje CV - Zaskocz nas! Aplikuj z tematem wiadomości "Grafik Staż" Obowiązkowo wymagamy portfolio w załączniku lub link do www

Jesteśmy pionierami branży social media w Polsce, specjalizujemy się w marketingu społecznościowym i startupach SaaSowych. Jesteśmy liderem w tworzeniu aplikacji do portalu facebook - clickapps.eu. Cześcią naszej grupy jest dywizja click performance i click commerce, w planach są kolejne dywizje z pod szyldu click community. W związku z dynamincznym rozwojem struktury grupy powiększamy nasz zespół, dlatego zapraszamy cię do współpracy:)

Numer telefonu: 534 594 685
Adres e-mail: justynawo@onet.eu