Fotograf (luksusowe statki pasażerskie – USA/Karaiby)

23.04.2015

Astral Limited, ,

Zakres obowiązków

Twoim obowiązkiem będzie wykonywanie sesji zdjęciowej gościom w wybranych sceneriach, graficzna obróbka i sprzedaż zdjęć.

Wymagania

• umiejętności wywoływania i obróbki zdjęć oraz ich ekspozycji na sprzedaż • prezentacji min. 10-zdjęciowego albumu • wysokiej kultury osobistej, jeszcze wyższego poczucia humoru oraz zamiłowania do pracy na najwyższych obrotach • kreatywności w robieniu zdjęć gościom podczas wycieczek portowych, imprez na pokładzie, balów kapitańskich, uroczystych kolacji etc. • fluent English`a i rewelacyjnego skill`a w łapaniu kontaktu

Oferujemy

• możliwość zobaczenia najpiękniejszych zakątków świata • pracę w międzynarodowym i szalonym team`ie • stałą pensję plus procent od sprzedaży oraz • wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie i opiekę medyczną