SCENOGRAF, CHARAKTERYZATOR, STYLISTA

13.04.2015

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania - PSP im. St. Wyspiańskiego, ul. Paganiniego 17 20-850 Lublin,

Zakres obowiązków

Prowadzenie zajęć z zakresu scenografii, charakteryzacji i stylizacji kostiumu.

Wymagania

Ukończone studia wyższe w zakresie: scenografii, charakteryzacji lub kostiumografii, zdolności komunikacyjne niezbędne do pracy z grupą, kreatywność, zaangażowanie w podjęte działania, mile widziane uprawnienia pedagogiczne. Preferowane będą osoby z regionu Lubelszczyzny.

Oferujemy

Oferujemy satysfakcjonującą pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole doświadczonych, profesjonalnych twórców z wielu dziedzin artystycznych. Miejsce pracy: Lublin www.artwyspa.com.pl

Dokumenty aplikacyjne

CV, ewentualnie portfolio poczta@artwyspa.com.pl

Policealna szkoła plastyczna kształcąca w wielu specjalnościach artystycznych, między innymi: fotografia, projektowanie graficzne, aranżacja wnętrz, jubilerstwo, projektowanie ubioru, scenografia, wizaż i charakteryzacja, stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku.

Numer telefonu: 609095575
Adres e-mail: poczta@artwyspa.com.pl