instruktor-wychowawca obozów malarskich, fashion, fotograficznych, grafiki komputerowej, filmowych, komiksowych

10.03.2015

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS, ul. Asesora 72 Gdańsk 80-119 ,

Zakres obowiązków

- przygotowanie i prowadzenie zajęć programowych, - opieka nad uczestnikami, - animowanie życia obozowego

Wymagania

- odpowiednie umiejętności i kompetencje do prowadzenia zajęć programowych w danej dziedzinie, - odpowiedzialność, zaangażowanie, cierpliwość, - kreatywność i komunikatywność, - wysoka kultura osobista, - kurs wychowawców kolonijnych - doświadczenie w pracy z dziećmi

Oferujemy

- specjalistyczne szkolenie przed sezonem, - umowę zlecenie, - wynagrodzenie, - zakwaterowanie i wyżywienie, - dojazd na obóz lub zwrot kosztów dojazdu, - ubezpieczenie NNW, - pracę w kreatywnym i doświadczonym zespole kadry instruktorskiej, - możliwość otrzymania referencji po sezonie

Dokumenty aplikacyjne

CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres praca@kompas.pl

organizator prestiżowego projektu twórczych obozów Interkamp, lider rynku turystyki młodzieżowej, laureat wielu branżowych nagród

Numer telefonu: (58) 303 18 78
Adres e-mail: praca@kompas.pl