Dzieje się

STENA CIRCULAR ECONOMY AWARD - V edycja konkursu już trwa! Zgłoszenia do 6 lutego.
22.12.2021

STENA CIRCULAR ECONOMY AWARD - V edycja konkursu już trwa! Zgłoszenia do 6 lutego.

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do V Edycji konkursu SCEA, do którego Stena Recycling zaprasza studentów mających pomysł na wdrażanie lub promocję idei gospodarki obiegu zamkniętego. Zgłaszając pomysł studenci mają szansę zweryfikować go przed jury ekspertów, a także przedstawić siebie i swoje pomysły biznesowi.

Stena Recycling chce zainteresować młodzież akademicką tematem gospodarki cyrkularnej, która jest jednym z priorytetów Komisji Europejskiej. Dodatkowo, w ramach wygranej studenci dostają notebook oraz grant w wysokości 10 000 zł na realizację zgłoszonego projektu.

Udział w konkursie można zgłosić wypełniając prosty formularz, który jest dostępny wraz z regulaminem na stronie konkursu.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Na Państwa praktyki czekamy do 6 lutego 2022 roku

Konkurs SCEA w 2021 roku został doceniony między innymi Białym Listkiem CSR w plebiscycie organizowanym przez Tygodnik Polityka we współpracy z firmą Deloitte i Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz certyfikatem Świadomy Wybór Newsweeka w kategorii Zmieniamy Świat Na Lepsze. Został też uznany za jedną z inicjatyw, skutecznie promujących start-upy 2019 (Raport 2019). Informacje o konkursie są szeroko przedstawiane przez media, zarówno biznesowe, jak i branżowe.

W tej kategorii