Dzieje się

Konkurs „CREATE TOMORROW – zaprojektuj ekspozycję przyszłości” - przedłużony nabór do 30.11.!
Data i miejsce wydarzenia: 30.11.2021, createtomorrow.pl

Konkurs „CREATE TOMORROW – zaprojektuj ekspozycję przyszłości” - przedłużony nabór do 30.11.!

„CREATE TOMORROW – zaprojektuj ekspozycję przyszłości” to konkurs, którego celem jest wyłonienie najciekawszych i najbardziej nowoczesnych ekspozycji dla produktów z kategorii słonych przekąsek. Materiały typu POS (ang. Point of Sale) są dziś jednymi z najpopularniejszych typów reklamy zewnętrznej. Nudne, kartonowe ekspozycje, które po zakończonej kampanii nie nadają się do ponownego użytku, odchodzą już do lamusa. Zaprojektuj stand dla produktów z kategorii słonych przekąsek. Twój projekt powinien nawiązywać do idei konkursu – nowoczesności i najnowszych trendów w połączeniu z ekologicznym podejściem. Możesz stworzyć rysunek, makietę, animację, bota czy wiele innych – to zależy tylko od Twojej wyobraźni!

W związku z tym, że mimo zbliżającego się terminu zaprzestania przyjmowania zgłoszeń liczba przesyłanych przez studentki/ów formularzy nie malała, a wręcz przeciwnie – rosła, nabór uczestników został przedłużony aż do 30.11!

Termin nadsyłania prac pozostaje ten sam - na projekty czekamy do 1.12.

Pozostały zatem jeszcze dwa tygodnie, aby przesłać formularz zamieszczony na stronie „CREATE TOMORROW – zaprojektuj ekspozycję przyszłości”, a tym samym wziąć udział w walce o nagrody o łącznej wartości 27 000 zł!

Z myślą o studentach i studentkach, którzy chcieliby zgłosić swój projekt do konkursu, a nie mogli uczestniczyć w webinarze, w którym udział wzięli specjaliści z zakresu projektowania i brandingu, live został zapisany i udostępniony na stronie wydarzenia: Webinar „Zaprojektuj ekspozycję przyszłości. Wykorzystaj nowe trendy w oparciu o zrównoważony rozwój”.

Szczegóły konkursu Create Tomorrow – zaprojektuj ekspozycję przyszłości

W tej kategorii