Spotkanie informacyjne dot. projektu NBP "Sztuka Przedsiębiorcza" środa 3 listopada 16:30 Zoom
29.10.2021

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące udziału w projekcie "Sztuka Przedsiębiorcza" realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Jesteś studentem/studentką czterech ostatnich semestrów studiów licencjackich lub magisterskich albo absolwentem/absolwentką ASP w Krakowie (obrona wrzesień 2020 - wrzesień 2021)?

Masz pomysł/y na siebie: działalność gospodarczą, artystyczną, projektową i chcesz go/je zrealizować?
Ten projekt jest dla Ciebie!

Spotkanie odbędzie się środa: 3 listopada 16:30 na Zoom

Zapisy do 2 listopada: kariery@asp.krakow.pl w tytule: Spotkanie "Sztuka Przedsiębiorcza"

Szczególy dotyczące projektu tutaj