Poznaj swoją osobowość! Badanie online testem Insightful Profiler™ (iP121)
07.05.2021

Poznaj swoją osobowość! Badanie online testem Insightful Profiler™ (iP121)

Zapraszamy Cię do fascynującej podróży wewnętrznej - poznania Twojej osobowości w kontekście ścieżki zawodowej. Czyli do odkrycia swojego potencjału zawodowego!

Jak? Dzięki badaniu testem Insightful Profiler™ (iP121)

Jaki jest najczęstszy komentarz po spotkaniu?
"To niesamowite, że na podstawie pytań z testu powstał tak trafny opis!"

Korzyści ze spotkania:

1. odkryjesz swoje kluczowe potrzeby dotyczące życia zawodowego

2. sprawdzisz co Cię wyróżnia na tle innych osób

3. zidentyfikujesz wewnętrzne ograniczenia (a może nie masz żadnych?) i poznasz sposoby na ich zminimalizowanie

4. dowiesz się, która rola w zespole jest dla Ciebie najlepsza

5. dowiesz się, jak powinna wyglądać Twoja praca marzeń, by dawała Ci radość

Opinia Basi - absolwentki Wydziału Grafiki

Test na temat predyspozycji do pracy był fascynujący i pomógł mi zrozumieć a nawet odkryć aspekty mojej osobowości, z których sobie nie zdawałam sprawy! Spotkanie, na którym omówiłyśmy z Panią Joanną wyniki, było ciekawie poprowadzone, bardzo dużo się dowiedziałam o sobie i o tym jak mogę najlepiej wykorzystać moje predyspozycje w pracy.

Dla kogo? Studenci i studentki, absolwenci i absolwentki ASP Kraków

Jak wziąć udział w badaniu?

1. Zgłosić się do udziału w teście pod adresem: jgroszek@asp.krakow.pl

2. Wypełnić dokumenty projektu "Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego"

3. Wypełnić test online (badanie trwa 20 minut) i umówić się na spotkanie online, na którym omówione zostaną wyniki raportu. Spotkania możliwe są od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00-15:00.

Działania odbywają się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych
im. Jana Matejki w Krakowie”  Umowa o dofinansowanie nr: POWR.03.01.00-00-B016/17