Zaproszenie do udziału w projekcie „Akademia Odpowiedzialnego Rozwoju”
Data i miejsce wydarzenia: 08.01.2024, Akademia Odpowiedzialnego Rozwoju

Zaproszenie do udziału w projekcie „Akademia Odpowiedzialnego Rozwoju”

Zero Waste to nie tylko modny trend, ale przede wszystkim świadoma decyzja o zmniejszeniu ilości odpadów w naszym życiu. Wybierając produkty wielokrotnego użytku, unikając plastikowych opakowań i dbając o segregację śmieci, możemy znacząco przyczynić się do ochrony naszej planety. Pamiętajmy, że małe kroki prowadzą do wielkich zmian!

W Akademii Odpowiedzialnego Rozwoju jest to możliwe dlatego zapisz się na kurs „Zero waste w praktyce” i: Zgłębiaj z nami ideę zero waste Opanuj zasadę 4R Dowiedz się jak zmieniać swoje otoczenie zgodnie z ideą „zero waste” Weź udział w szkoleniu i zdobądź umiejętności w Zarządzaniu Projektami Społecznymi i przygotowywania wniosków o grant Weź udział w naszym Hackathonie "Less is more" na którym rozpoczniesz pracę nad własnymi projektami Stwórz własne projekty w duchu zero waste! Zdobądź praktyczne doświadczenie cenione przez pracodawców i uatrakcyjnij swoje CV

Akademia Odpowiedzialnego Rozwoju to miejsce, gdzie spotkasz inspirujących ludzi ze świata nauki i biznesu. Będziesz miał/a szansę uczestniczyć w wyjątkowych spotkaniach, panelach dyskusyjnych oraz warsztatach.

Nasza Akademia działa w ramach ruchu Open Eyes Economy, dążąc do wzrostu świadomości i zaangażowania w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Poszukujemy osób w wieku 16-30 lat; zainteresowanych m.in. ekologią, ochroną klimatu, społeczną odpowiedzialnością biznesu, zrównoważonym rozwojem; stawiających na rozwój własny; chcących wyróżniać się na rynku pracy; otwartych na wiedzę i nowe doświadczenia.

Dzięki dołączeniu do nas możesz możesz liczyć na:

• tworzenie Uniwersytetu Przyszłości; budowę własnej sieci kontaktów;
  • nabycie cenionej przez pracodawców wiedzy praktycznej;
  • zwiększenie świadomości na temat wyzwań odpowiedzialnego rozwoju;
  • dołączenie do społeczności Open Eyes Economy.

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej ul. ks. I. J. Skorupki 22, 31-519 Kraków E-mail: biuro@fundacjagap.pl, Tel. +48 12 423 76 05 www.fundacjagap.pl

Uczestnikom gwarantujemy:

• udział w wykładach mistrzowskich;
  • spotkania z ludźmi ze świata biznesu;
  • warsztaty praktyczne;
  • panele dyskusyjne;
  • pomoc w realizacji własnych inicjatyw.

Udział w Akademii jest całkowicie BEZPŁATNY!

Zglos się już dziś!

Więcej informacji na stronie: https://young.oees.pl/uniwersytetoees/

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+

Zachęcamy do udziału!