Wystąpienia publiczne inaczej - szkolenie AIP UJ
27.06.2016

Wystąpienia publiczne inaczej - szkolenie AIP UJ

„Nie nadaję się do wystąpień. Nie potrafię przemawiać. Na pewno źle mnie ocenią” ...

A czy wiesz, że występujesz publicznie każdego dnia?

Jak radzisz sobie w rozmowach ze znajomymi?

Kto tak naprawdę Cię ocenia?

Przyjdź na warsztat i otwórz się na zmianę, dzięki której łatwiej poradzisz sobie z codziennymi wystąpieniami, a także podczas referatów i innych prezentacji, egzaminów, rozmów kwalifikacyjnych, czy rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Do zobaczenia :)

Warsztat jest bezpłatny, liczba uczestników: 10 osób Obowiązują zapisy – w przypadku rezygnacji z udziału proszę powiadom nas do 29.06. Data i miejsce: piątek1 lipca 2016 w godzinach 9:00 - 13:00 Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ

Zgłoszenie proszę wysłać na maila: inkubator@uj.edu.pl z dopiskiem "wystąpienia publiczne 1.07.16", podając imię i nazwisko, nr telefonu, jesli studiujesz: wydział, kierunek studiów lub status zawodowy.

Szkolenie prowadzi:

Małgorzata Piotrowska – trener umiejętności miękkich, psycholog ze specjalizacją w psychologii
sportu. Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń dla młodych mam, sportowców, studentów i pracowników. Twórczyni licznych programów szkoleniowych. Autorka około 100 artykułów psychologicznych na portalu mojapsychologia.pl, w tym o zarządzaniu sobą w czasie, efektywnym planowaniu, skutecznym wyznaczaniu i realizowaniu celów. Ukończyła m.in. kursy „Warsztat trenera” oraz „Coaching jako metoda wsparcia rozwoju”, szkolenie „7 wielkich strategii motywacyjnych” PANLP. Osoba zmotywowana do działania, motywująca innych. W życiu prywatnym Gosia jest szczęśliwą żoną i mamą pięknej córeczki.

Wydarzenie na Facebooku