Warsztaty "Jak blogować i nie zwariować?" 21 czerwca 15:00-18:00 AIP UJ
14.06.2017

Warsztaty "Jak blogować i nie zwariować?" 21 czerwca 15:00-18:00 AIP UJ

Warsztaty są dla Ciebie, jeżeli:
➡ zastanawiasz się, czy pisanie bloga jest w ogóle dla Ciebie,
➡ chcesz podzielić się ze światem swoim punktem widzenia, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać,
➡ chcesz wykorzystać bloga do promocji swojej firmy,
➡ po jakimś czasie tworzenia bloga się "zaciąłeś" i nie wiesz, jak ruszyć dalej,
➡ chcesz zweryfikować, czy "bloger" to naprawdę ktoś, kto tylko siedzi w necie i mu za to płacą,

Jeśli należysz do którejś z tych grup (lub z innego powodu zainteresowały się warsztaty), zapisz się, a w ciągu trzech godzin warsztatów dowiesz się:

• o ilu rzeczach tak naprawdę musisz pomyśleć podejmując decyzję o prowadzeniu bloga,
  • co oznacza prowadzenie bloga dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • jak zabrać się za tworzenie własnego bloga,
  • jak wybrać odpowiednie do tego narzędzia,
  • jak napisać pierwsze dziesięć wpisów,
  • jak wypromować blog nie wydając na to ani złotówki,
  • "co jest najważniejszą rzeczą, której nauczyłem się przez ponad trzy lata pisania bloga" (słowa naszego Prelegenta).

PRELEGENT: Jan Kaczmarczyk prowadzi blog o tym, jak z każdego dnia uczynić operację specjalną - www.operator-paramedyk.pl. Jest mężem Ani, ojcem Jasia i Emilki. Zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem w sektorze finansowym. Od sześciu lat pomaga innym w odkrywaniu i realizowaniu swoich celów. Zapraszamy!

UWAGA NA WARSZTATY OBOWIĄZUJĄ ZAPISY
Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule: Warsztaty "Jak blogować i nie zwariować?", na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Nie może Cię zabraknąć, widzimy się już 21 czerwca o 15:00

• Bezpłatny wstęp