Warsztaty „Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego” 11.12.2019 10:00-14:00

Warsztaty „Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego” 11.12.2019 10:00-14:00

Wraz z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zapraszamy studentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na warsztat pn. „Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego”, który odbędzie się w środę 11.12.2019 w godz. 10:00-14:00. Miejsce zostanie podane.

Jednodniowy warsztat skierowany do studentów ASP w Krakowie poszukujących pracy oraz zainteresowanych tworzeniem dokumentów aplikacyjnych.

W trakcie warsztatu uczestnicy:

• poznają zasady opracowywania życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego;
  • sporządzą własny pakiet aplikacji;
  • uzyskają informacje, czym są kwestionariusze osobowe oraz inne formularze wstępne stosowane przez pracodawców i jak należy je wypełniać;
  • dowiedzą się, na co zwracają uwagę pracodawcy, czytając dokumenty aplikacyjne oraz jakich błędów należy unikać przy ich sporządzaniu.

Osoba prowadząca zajęcia: Anna Nowak

Anna Nowak - socjolog, doradca zawodowy, certyfikowany asesor Assessment/Development Center. Posiada 20 letnie doświadczenie w pracy na rzecz rozwoju zasobów ludzkich, w tym doświadczenie we współpracy w sieci międzynarodowej  wspierającej mobilność zawodową i transnacjonalną. Stale rozwija i wzbogaca warsztat profesjonalnej pracy z osobami dokonującymi zmian i poszukującymi rozwiązań.

Zapisy do 9.12.2019: jgroszek@asp.krakow.pl

Działania odbywają się w ramach projektu
„Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych
im. Jana Matejki w Krakowie”