Warsztat Identyfikacji Celów w AIP UJ
07.09.2016

Warsztat Identyfikacji Celów w AIP UJ

13.10.16 Biznesowy Rozwój z AIP UJ - 21. Warsztat Identyfikacji Celów

Dzięki uczestnictwu w warsztatach:

• zidentyfikujesz kluczowe dla Ciebie wartości,
  • zobaczysz, jakie cele wynikają z tych wartości,
  • odkryjesz cele, przy których zapomnisz o stwierdzeniu „nie chce mi się",
  • dowiesz się, jak rozpocząć realizować nawet największy cel, jaki przed Tobą stoi.

Uczestnictwo w samych warsztatach to dopiero początek. Dopiero, gdy z nich wyjdziesz, trzymając w ręce listę 14 Twoich celów do zrealizowania, będziesz miał naprawdę dużo do zrobienia.

Prowadzący: Jan Kaczmarczyk

Termin: 13.10.2016 (czwartek) godz. 14.00 - 18.00

Miejsce: AIP UJ, Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 6, budynek Wydziału Matematyki i Informatyki UJ (po wejściu skręcamy w lewo : Inkubator znajduje się za szatnią

Warsztat jest bezpłatny, liczba uczestników: 12 osób. Pierwszeństwo mają startupy AIP UJ

Obowiązują zapisy – w przypadku rezygnacji z udziału proszę powiadom nas do 10.10.16.

Zgłoszenie proszę wysłać na maila: inkubator@uj.edu.pl z dopiskiem "AIPUJ cele", podając imię i nazwisko, nr telefonu, jeśli studiujesz: wydział, kierunek studiów lub status zawodowy. Dziękujemy.