Szkolenie "Nie taki przetarg straszny, jak go malują...."
17.11.2015

Szkolenie "Nie taki przetarg straszny, jak go malują...."

Szkolenie "Nie taki przetarg straszny, jak go malują" prowadze będzie przez MNS Lab przez w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Szkolenie odbędzie się w najbliższą środę, 18.11. o godzinie 17:00 na Rynku Głównym 34.

Szkolenie poświęcone jest przetargom i skierowane do wszystkich Przedsiębiorców dopiero rozpoczynających prowadzenie firmy lub szukających nowych możliwości rozwoju.

Spotkanie ma na celu zwrócenie uwagi młodych przedsiębiorców - na tematykę Zamówień Publicznych, niestety często pomijaną przez zaczynającą swoją działalność młode przedsiębiorstwa, a stanowiącą dochodową możliwość rozwoju firmy.

Organizowane jest we współpracy z Fundacją Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości wspierającą, Młodych Przedsiębiorców oraz Grupą Doradczą KZP, która przybliży aspekt prawny, poruszanej tematyki.

Wydarzenie na Facebooku