Szkolenie "JAK ZAPLANOWAĆ, NAPISAĆ I ZREALIZOWAĆ PROJEKT MIĘDZYNARODOWY…" 12-13.12.2019 Bielsko Biała, 7-8.02.2020 Kraków
21.11.2019

Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych zaprasza na bezpłatne szkolenie pilotażowe dedykowane początkującym realizatorom projektów międzynarodowych:

JAK ZAPLANOWAĆ, NAPISAĆ I ZREALIZOWAĆ PROJEKT MIĘDZYNARODOWY… Z PERSPEKTYWY ZARZĄDZAJĄCEGO/ZARZĄDZAJĄCEJ ORGANIZACJĄ
Bielsko-Biała, 12 - 13 grudnia 2019.

Celem szkolenia jest przekazanie podstawowej wiedzy i nabycie umiejętności związanych z przygotowaniem organizacji do inicjowania, planowania i realizacji partnerskich projektów międzynarodowych oraz pozyskiwania na nie dofinansowania.

Na szkolenie zapraszamy: Zarządzających - menadżerów, członków zarządów, rad, komisji… - organizacjami społeczeństwa obywatelskiego (tj. stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, uniwersytetów trzeciego wieku, uniwersytetów ludowych, przedsiębiorstw społecznych, itp.) działających w obszarze nie-formalnej i poza-formalnej edukacji dorosłych, zainteresowanych rozpoczęciem i realizowaniem międzynarodowej, partnerskiej współpracy.

Czas i miejsce: Bielsko-Biała, 12 – 13 grudnia 2019, Centrum Organizacji Pozarządowych, Pl. Opatrzności Bożej 18

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 grudnia 2019 do godziny 23.59

Dodatkowe informacje

Drugie szkolenie pilotażowe, dedykowane początkującym menadżerom projektów międzynarodowych pt. "Jak zaplanować, napisać i zrealizować projekt międzynarodowy… z perspektywy menadżera projektu" odbędzie się w dniach 7 - 8 lutego 2020 w Krakowie. Rekrutacja jest już otwarta.

Szczegółowe informacje

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu “Sieć wsparcia dla początkujących menadżerów projektów międzynarodowych” (“First-time international project realisers support network”) dofinansowanego w ramach Programu Unii Europejskiej Erasmus+ (2014 – 2020), Partnerstwa strategiczne na rzecz innowacji.