Szkolenie „Autoprezentacja – skuteczne wejście na rynek pracy kreatywnej oraz kształcenie umiejętności interpersonalnych” 13-14.04.2019
27.03.2019

Szkolenie „Autoprezentacja – skuteczne wejście na rynek pracy kreatywnej oraz kształcenie umiejętności interpersonalnych”*

Termin: 13-14.04 2019

Gdzie: Biuro Karier ASP

Zapisy: pkwiatkowska@asp.krakow.pl

Warsztat odbywa się ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego”
*Udział mogą wziąć studenci czterech ostatnich semestrów studiów

Dlaczego warto?

dowiesz się jak promować siebie i swoją twórczość

poznasz metody skutecznej komunikacji z otoczeniem

odkryjesz tajniki skutecznego pr-u

poznasz techniki negocjacji i mediacji

dowiesz się czym jest psychologia mówcy

dowiesz się jak radzić sobie ze stresem i tremą

przećwiczysz swoje umiejętności przed kamerą

O trenerce:

Donata Adler

Trenerka i konsultantka z zakresu zarządzania, marketingu, public relations i kształcenia kompetencji miękkich. Magister pedagogiki, magister nauk o zarządzaniu, aktorka, mediator, coach. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami edukacyjnymi, społecznymi i kulturalnymi w szkolnictwie wyższym, w organizacjach pozarządowych, we współpracy z biznesem. Inicjatorka i organizatorka kampanii społecznych, eventów, szkoleń.

Wykładowca w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Z Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie związana jako trenerka szkoleń w projekcie „Spotkania PRO ARTE – sztuka przedsiębiorcza” oraz jako specjalista ds. współpracy z przedsiębiorcami w projekcie "Web Design - nowe kompetencje na rynku pracy”.

Posiada wielokierunkowe wykształcenie: absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim, zarządzania, marketingu i public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; Doktorantka na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w Katedrze Zarządzania Zasobami Pracy. Związana z ośrodkami nauki, edukacji i kultury. Uważny słuchacz i obserwator życia społecznego.

Projekt „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego

Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” realizowany jest w ramach