Stowarzyszenie Przyjaciół ASP w Krakowie i Biuro Karier ASP

Stowarzyszenie Przyjaciół ASP w Krakowie i Biuro Karier ASP

Miło nam poinformować, że 20 czerwca 2023 r., podczas Walnego Zebrania członków Stowarzyszenia Przyjaciół Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie wybrany został zarząd, który będzie nadawać ton działaniom organizacji do 2026 roku, a wśród członków Zarządu znalazło się miejsce dla naszego Biura Karier.

Stowarzyszenie Przyjaciół Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie działa od 2002 r. w otoczeniu naszej Uczelni. Działania statutowe Stowarzyszenia skupiają się na  wspieraniu Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w obszarach związanych przede wszystkim z kształceniem nowych pokoleń polskich artystów oraz upowszechnianiem polskiej sztuki.

Jesteśmy przekonane, że Biuro Karier łącząc swoją misję z kierunkiem działania Stowarzyszenia, jeszcze efektywniej wspierać będzie studentki/ów i absolwentki/ów naszej Akademii.

Szczegóły Walnego Zebrania Nowy Zarząd SPASP