05.09.2022

Badanie metodą rezonansu magnetycznego bywa dla młodych pacjentów stresującym doświadczeniem. Mając tego świadomość, firma Siemens Healthineers oraz Fundacja K.I.D.S. zapraszają do konkursu „Skierowanie na projektowanie. Konkurs na najbardziej dziecięcą pracownię rezonansu magnetycznego”.

Zaprojektuj miejsce, w którym uwaga dziecka skupi się na otoczeniu i przyjaznej przestrzeni, dzięki czemu badanie minie szybko i poziom stresu znacznie się obniży.

Projekt może być pracą zespołową.

Spośród wszystkich nadesłanych prac Jury wyłoni 3 Laureatów, którzy zostaną zaproszeni do dalszej współpracy. Laureaci otrzymają nagrody w wysokości 10.000 PLN.

W skład jury wchodzą m.in z dyrektorzy oraz radiolodzy ze szpitali pediatrycznych, a także psychologowie i przedstawiciele różnych fundacji.

Termin przesyłania prac konkursowych do 8 listopada 2022 r.

Szczególy konkursu i kontakt na stronie skierowanienaprojektowanie.pl