"Poznaj swoją wartość. Funkcjonowanie artysty na rynku kreatywnym – kwestie formalne i prawne" 7 grudnia 2019
02.12.2019

"Poznaj swoją wartość. Funkcjonowanie artysty na rynku kreatywnym – kwestie formalne i prawne."

Na szkoleniu nauczycie się skutecznie sprzedawać prawa do swoich utworów i negocjować wynagrodzenia za sprzedaż praw do utworów.

Szkolenie odbędzie się 7 grudnia (sobota) w godzinach od 10.00 - 18.00 z przerwą na obiad (we własnym zakresie).

Warsztaty poprowadzi Pani Magdalena Miernik,IP Lawyer, Lookreatywni LAW FOR CREATIVES, prawnik zajmujący się na co dzień sprawami z zakresu prawa własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego i prawa znaków towarowych w branży kreatywnej, założycielka firmy prawniczej Lookreatywni LAW FOR CREATIVES świadczącej wsparcie prawno-biznesowe dla branży kreatywnej.

Ilość miejsc jak zwykle - ograniczona! Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń.

Zapisy wyłącznie mailowe na adres kariery@asp.krakow.pl do 4 grudnia 2019. Proszę o podanie numeru telefonu oraz kierunku i roku studiów.

W szkoleniu mogą brać udział studenci czterech ostatnich semestrów studiów ASP Kraków oraz absolwenci, którzy przed obroną zapisali się w biurze karier do projektu, do 6 msc. od obrony.

Szkolenie jest dofinansowane z projektu
"Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie".