Pro Arte 2021: 09.06. Warsztaty online "Stres twoim przyjacielem"
Data i miejsce wydarzenia: 09.06.2021, zoom

Pro Arte 2021: 09.06. Warsztaty online "Stres twoim przyjacielem"

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021":

Stres twoim przyjacielem

Kiedy: 9.06.2021 (środa), godz. 10.00 -12.00, online na Zoomie

Dla: wszystkich studentów i studentek, absolwentów i absolwentek Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Celem warsztatów jest wzmocnienie poznania i zrozumienia samego siebie, swojego sposobu przeżywania i radzenia sobie z sytuacjami stresowymi.

Korzyści - uczestnicy i uczestniczki

1. zdobędą wiedzę na temat reakcji stresowej, uświadomią sobie znaczenie stresu korzystnego i stresu szkodliwego.
  2. Nabędą umiejętności rozpoznawania źródeł stresu oraz podstawowych sposobów radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
  3. doświadczą postawy uważności, lepiej poznają siebie i swoje reakcje w stresie.

Program spotkania:
Część teoretyczna dotycząca tematyki stresu, dyskusja, przykłady z życia (sesja pytań i odpowiedzi), ćwiczenia indywidualne (tablica interaktywna), Skala Wydarzeń Życiowych, ćwiczenia oddechowe, relaksacja progresywna Jacobsona, trening autogenny Schultza, mindfulness.

Jak: Wykład z sesją pytań i odpowiedzi/Warsztat w formie ćwiczeń indywidualnych.

Prowadząca:
Joanna Kowalik - Doradca zawodowy,  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

JKowalik
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach działalności Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu i w Tarnowie świadczy bezpłatne usługi poradnictwa zawodowego dla osób dorosłych, bez względu na ich status na rynku pracy.

Indywidualne spotkania z doradcami zawodowymi

Zapisy:  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Plac Na Stawach 1, tel. 12 42 40 738
e-mail: centrum.krakow@wup-krakow.pl

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do 8 czerwca do godz. 24.00 adres kariery@asp.krakow.pl.

W tytule e-maila prosimy wpisać: "Stres - przyjaciel".
Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).
Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.