Pro Arte 2021: 18.05. Spotkanie online z ICE Mortgage Technology "Wszystko co chcecie wiedzieć o UX Design, ale boicie się zapytać - jak się odnaleźć w branży IT po ASP - oczami absolwenta WFP"
Data i miejsce wydarzenia: 18.05.2021, zoom

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021"

Wszystko co chcecie wiedzieć o UX Design, ale boicie się zapytać. Jak się odnaleźć w branży IT po ASP - oczami absolwenta WFP.

Spotaknie z ICE Mortgage Technology

Kiedy:  18 maja, godzina 13.15 – 14.30 na Zoomie

Dla kogo: Wszyscy chętni studenci, studentki, absolwenci absolwentki ASP w Krakowie.

Korzyści:

• Prowadzący podzieli się z Wami doświadczeniem w zakresie UX Design. Wyjaśnieni na czym polega praca UX Designer`a, jakie są wyzwania, obowiązki a jakie korzyści.
  • Dostaniecie wiedzę jak buduje się produkty cyfrowe.
  • rozpoznacie, czy branża UX jest dobrym kierunkiem.
  • dowiecie się jak dopasować swoje portfolio do potrzeb pracodawcy.

Program:

1. Kim jestem i po co zabieram głos.
  2. Jak się znalazłem w branży IT po dyplomie z ASP.
  3. Na czym polega praca UX Designera.
  4. Co bym doradził studentom ASP.
  5. Pytania i odpowiedzi.

Jak: Wykład z sesją pytań i odpowiedzi. Na spotkanie prosimy wejść 5 minut wcześniej, spotkanie zaczyna się punktualnie.

Prowadzący:

Jan Witkowski

Absolwent ASP/WFP, obecnie Senior UX Designer w ICE Mortgage Technology. Doświadczenie budował w takich firmach jak: ORACLE, COMARCH, Pracownia Gier Szkoleniowych. Certyfikowany przez Nielsen Norman Group.

ICE Mortgage Technology amerykańska firma z sektora finansowego dostarczająca aplikacje do obsługi kredytów hipotecznych w USA.

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do niedzieli 16 maja do godz. 24.00 na adres kariery@asp.krakow.pl. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!
Proszę podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwę kierunku i rok (rok studiów dla studentów_tek, rok obrony dyplomu dla absolwentów_tek), a w tytule e-maila wpisać: "ICE - zapisy".

Zapraszamy!
Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.