Pro Arte 2021: Powiedzmy sobie Hi! Świat projektowania do góry nogami – o projektowaniu relacji w agencji wraz z ogłoszeniem programu STAŻOWEGO AGENCJI HI BRANDS"
Data i miejsce wydarzenia: 14.05.2021,

Drugie spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021"

Drugie spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021"

wraz z ogłoszeniem programu STAŻOWEGO AGENCJI HI BRANDS

Kiedy: 14.05 godzina 14.00-16.00, online na Zoomie

tym razem wyłącznie dla:

studentów i studentek, absolwentów i absolwentek Wydziałów:
Grafiki, Form Przemysłowych, Malarstwa, Rzeźby –
4 ostatnie semestry studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, stacjonarnych i niestacjonarnych.

Korzyści:

• Spotkanie pokaże jak wszystko potrafi stanąć na głowie, gdy zaczynamy projektować relacje, doświadczenia konsumenta, emocje, i jak takie podejście wywraca myślenie o designie;  jaki to ma wpływ na start pracy projektanta

• Dostaniecie wskazówki jak przygotować portfolio do rekrutacji/ jak tworzy się nagradzane koncepty produktowe

• Dowiecie się jak wygląda zawodowy start w zawodzie projektanta

• Zyskacie wiedzę co jest ważne w stawianiu pierwszych kroków i jakie korzyści może przynieść młodemu projektantowi praca w agencji brandingowej.
  • Będziecie mogli “przepytać” prowadzących prezentację na temat wszystkich interesujących ich zagadnień, przez co lepiej przygotować się do zawodowych wyborów, rekrutacji itd.
  • Na spotkaniu ogłoszony zostanie nabór na program stażowy Agencji dla studentów krakowskiej ASP

Jak:
Wykład z sesją pytań i odpowiedzi. Na wszystkie pytania zadane na spotkaniu udzielona zostanie odpowiedź w formie nagranych odpowiedzi. Na spotkanie można wejść 5 minut wcześniej, spotkanie zaczyna się punktualnie.

Prowadzący:

Maciej Gil graphic designer w Hi Brands

M Gil

Absolwent Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie. W 2020 obronił dyplom licencjacki z zakresu projektowania komunikacji wizualnej, a w 2018 r. nawiązał współpracę z HiBrands (wtedy opus b), która trwa do dziś. Początkowo jako stażysta w programie "Graj o Staż" realizowanym przez Akademickie Biuro Karier ASP w Krakowie, obecnie - graphic designer. W pracy zajmuje się szeroko rozumianym brandingiem, tworzeniem marek, projektowaniem opakowań, identyfikacji i komunikacji wizualnej kontynuując i rozwijając wiedzę i umiejętności zdobyte na ASP

Paweł Frej General Creative Director w Hi Brands

Frej

Absolwent krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zarządza projektami z zakresu packaging, branding i new product development. Wraz z zespołem tworzy projekty dla największych marek z Polski i zagranicy. Zdobywca wielu prestiżowych nagród w konkursach branży brand design i packaging na świecie, takich jak m.in. Pentawards czy Red Dot.

Hi Brands to jedna z topowych agencji brand designowych na rynku polskim.  Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy od ponad 20 lat pomagają tworzyć marki. Nasze prace zostały docenione i nagrodzone w wielu międzynarodowych konkursach tj. Red Dot, Pentawards. Fascynują nas relacje między współczesnymi markami i konsumentami. Projektujemy je, pomagamy tworzyć i wzmacniać min dla takich marek jak: Nestle, Kamis, Delecta, Amrest, Lisner, Hit, Hortex, Berlinki. Hochland, Carlsberg, Kaktus.

Liczba osób ograniczona, zapisy do czwartku, 13 maja do godziny 15.00 na adres kariery@asp.krakow.pl. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Proszę podać: imię i nazwisko, nazwę kierunku i rok (rok studiów lub rok obrony dyplomu), a w tytule e-maila wpisać"Hi Brands - zapisy".

Zapraszamy!

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.