Pozyskiwanie środków z Funduszy Europejskich - Biznesowy Rozwój z AIP UJ
09.06.2016

Pozyskiwanie środków z Funduszy Europejskich - Biznesowy Rozwój z AIP UJ

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie we współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na spotkanie informacyjne na temat oferty wsparcia ze środków Funduszy Europejskich dostępnej w ramach perspektywy finansowej 2014-2020. Ze względu na duże zainteresowanie omawianą tematyką, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i zorganizować indywidualne konsultacje.

Spotkanie jest adresowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich.

Poprowadzi je Bartłomiej Gąciarz: specjalista ds. Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Doradza w zakresie funduszy inwestycyjnych skierowanych zarówno przedsiębiorcom, jak i dla osobom, które chcą uruchomić działalność gospodarczą. Ma na koncie szereg przeprowadzonych spotkań informacyjnych ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorczości (m.in. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Akademia Przedsiębiorcy, spotkanie w ramach Startup Europe Week).

Na spotkaniu zostaną omówione możliwości ubiegania się o wsparcie na:

- rozpoczynanie działalności gospodarczej
- rozwój prowadzonej działalności gospodarczej
- aktywizację zawodową, społeczną oraz na projekty edukacyjne

Data: 15.06.2016 (środa)
Godzina: 12:00 – 14.00
Miejsce: AIP UJ, Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 6, budynek Wydziału Matematyki i Informatyki UJ (po wejściu skręcamy w prawo i za szatnią jest Inkubator)

Zapisy: wyślij swoje zgłoszenie na adres inkubator@uj.edu.pl, w tytule wiadomości wpisz "Szkolenie: finansowanie Unijne 15.06". W treści podaj imię, nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów lub aktualny status zawodowy. Po zapisie otrzymasz informację ws. Twojego zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku