Konkurs dla studentów! Wystartowała VII edycja Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego
Data i miejsce wydarzenia: 08.01.2024, SCEA

Szanowni Studenci i Studentki.

informujemy o rozpoczęciu VII edycji konkursu Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego organizowanego przez firmę Stena Recycling.

Jeśli macie innowacyjne pomysły na kampanie promujące gospodarkę obiegu zamkniętego lub na wprowadzenie działań opartych o założenia GOZ, to koniecznie zgłoście się do SCEA.

Zgłoszenia przyjmowane są od 8 stycznia do 18 lutego 2024 r. Na lauretaów czekają atrakcyjne nagrody:

• notebook,
  • grant w wysokości 10 tys. złotych lub możliwość skorzystania ze szkolenia biznesowego,
  • możliwość prezentacji własnego pomysłu przed przedstawicielami biznesowymi.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę: Konkurs SCEA

Drodzy Studenci! Bądźcie częścią zmiany w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości!