Konkurs Artystyczna Podróż Hestii - wyślij zgłoszenie do 30 kwietnia!

Konkurs Artystyczna Podróż Hestii - wyślij zgłoszenie do 30 kwietnia!

Drogie studentki, drodzy studenci! Zbliża się termin nadsyłania zgłoszeń do 19. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii.

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie, do 30 kwietnia, możecie zgłaszać swoje prace do konkursu APH. W tym szczególnym czasie głos młodych artystów i artystek jest wyjątkowo istotny. Dajcie sobie szansę, aby Wasz głos został usłyszany.

Finaliści konkursu dostaną szansę zaprezentowania swojej twórczości przed międzynarodowym jury złożonym z przedstawicieli ważnych instytucji artystycznych. Czeka na nich także profesjonalna wystawa tej jesieni, a laureaci dwóch pierwszych nagród odbędą rezydencje w Nowym Jorku i Wilnie – oczywiście wówczas, gdy „artystyczne podróże” znów staną się możliwe i bezpieczne.

Artystyczna Podróż Hestii czeka na Wasze zgłoszenia pod adresem: https://artystycznapodrozhestii.pl/konkurs