Bezpłatne szkolenie: Jak właściwie wykorzystać nowe technologie w realizacji skutecznej komunikacji marketingowej
18.08.2015

Warsztaty organizowane są w ramach Akademii BPCC

Miejsce: Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, budynek 10-36, sala Gil

Data rozpoczęcia: 2015-08-27 Godzina: 10:00

Podczas spotkania omówimy następujące zagadnienia:

1. Powitanie uczestników szkolenia

2. Prezentacja Enterprise Europe Network

3. Zmiany we współczesnym marketingu globalnym

a. Ewolucja koncepcji marketingowej (transakcje, relacje, współpraca)
b. Zmiana układu sił w relacjach z klientami (prosumeryzm)
c. Wpływ nowych technologii na rozwój nowych produktów (masowa personalizacja, wirtualizacja, globalizacja i demokratyzacja)
d. Wpływ nowych technologii na politykę cenową (konkurencyjność, dynamika, metody płatności i darmowość)
e. Wpływ nowych technologii na dystrybucję (cyfryzacja, dezintermediacja, wirtualizacja i logistyka)
f. Wpływ nowych technologii na promocję (media społecznościowe, marketing szeptany, grywalizacja, geolokalizacja, rzeczywistość rozszerzona)
g. Wpływ nowych technologii na zrządzenie personelem (rekrutacja, optymalizacja i trening)
h. Wpływ nowych technologii na procesy marketingowe (monitoring, przepływy, DAM, SaaS, chmura, BI)
i. Wpływ nowych technologii fizyczną prezentacje produktów i usług (digital signage, rzeczywistość rozszerzona, interaktywne opakowania)

Dyskusja i przerwa

4. Wyzwania komunikacji marketingowej a nowe technologie na świecie.

a. Wizja przyszłości (Gartner Hype Cycle)
b. Masowa personalizacja przekazu
c. Wspieranie sprzedaży tradycyjnej i internetowej
d. Masowa personalizacja produktów
e. Skuteczna globalizacja, internacjonalizacja
f. Użyteczna lokalizacja klientów
g. Dynamiczna promocja oferty
h. Efektywna analiza danych
i. Szybka identyfikacja trendów
j. Internet rzeczy

5. Jak nowoczesne technologie wpływają na pracę marketera

Dyskusja i zakończenie

Koszt uczestnictwa:
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona: pierwszeństwo w uczestnictwie mają mikro, małe i średnia przedsiębiorstwa z województwa małopolskiego

Rejestracja:
W celu dokonania rejestracji prosimy przesłać zgłoszenie zawierające nazwę firmy, imię i nazwisko uczestnika, stanowisko i dane teleadresowe na adres: krakow@bpcc.org.pl.

Warsztat prowadzony będzie w języku polskim.