"Projektant & Kupiec Mody" 19.03.2024 14:00-16:00 online

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2024:

"Projektant & Kupiec Mody. Duet szyty na miarę."

Rozmowa z zespołem kreatywnym firmy LPP S.A.
Barbarą Łapińską | Głównym projektantem w Mohito
i Aleksandrą Kuźmą | Kupczynią Mody w Mohito

Kiedy: 19.03.2024 (wtorek), godz. 14.00 -16.00

Dowiesz się m.in. jak wygląda współpraca duetu kreatywnego w branży fashion, opowiemy o procesach w projektowaniu
i kształtowaniu trendów, a także umiejętnościach, które przydadzą się na stanowiskach projektanta czy kupca. Podzielimy się wskazówkami na temat dobrego portfolio. Podpowiemy też, od czego zacząć, aby pracować i rozwijać swoje pasje w świecie mody. Będzie twórczo i inspirująco!
W wydarzeniu weźmie udział projektantka i kupczyni mody marki Mohito,
a także Sandra Bujno- Studnicka - rekruterka LPP S.A.

Program spotkania

1. Prezentacja i wykład
  2. Case study
  3. Q&A (sesja pytań)
  4. Mini konkurs z nagrodami

Jak: spotkanie online, wykład z sesją pytań i odpowiedzi, case study

Dla kogo: studentów/tek i absolwentów/tek ASP – wszystkich zainteresowanych pracą w branży fashion oraz poszukujących rozwoju na kreatywnych stanowiskach.

Zapisy

• Dla studentów/tek iabsolwentów/tek ASP w Krakowie - za pośrednictwem kalendarza:
    Wybierz w kalendarzu datę 19 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
    Aby dołączyć do spotkania zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.
  • Dla studentów/tek i absolwentów/tek innych uczelni artystycznych - za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany e-mailem.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Zapraszamy!

Prowadzący: