Jak prowadzić Instagrama? Wizerunek osoby artystycznej w social mediach 12.03.24 18.00-19.30 online

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2024:

Jak prowadzić Instagrama? Wizerunek osoby artystycznej w social mediach.
Spotkanie z Tomaszem Szymańskim, twórcą vloga Solo Show.

Kiedy:  12.03.2024 (wtorek), godz. 18.00 -19.30

Celem wykładu jest przeanalizowanie różnych strategii budowania swojego wizerunki w social mediach.

Program spotkania:

• krótka historia Solo Show
  • analiza zasad
  • jakimi rządzą się takie media jak IG
  • case study kanałów IG osób artystycznych
  • pytania

Jak:
spotkanie online, wykład z sesją pytań i odpowiedzi

Dla kogo: studentów_tek i absolwentów_tek uczelni artystycznych

Zapisy

• Dla studentów/tek i absolwentów/tek ASP w Krakowie - za pośrednictwem kalendarza:
    Wybierz w kalendarzu datę 12 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
    Aby dołączyć do spotkania zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.
  • Dla studentów/tek i absolwentów/tek innych uczelni artystycznych - za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany e-mailem.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Zapraszamy!

Prowadzący: