"Jak ogarnąć swój proces twórczy" 20.03.24 17:00-19:00 online

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2024:

O co chodzi z tą sztuką - czyli jak ogarnąć swój proces twórczy. Spotkanie online z Natalią Buchtą-Stochel.

Kiedy: 20.03.2024 (środa), godz. 17.00 -19.00

Celem głównym spotkanie jest wprowadzenie do zagadnienia procesu twórczego oraz poznanie własnych mechanizmów twórczych. Nauka rozpoznawania blokad we własnym procesie, problem motywacji do pracy  oraz tworzeni nowych dobrych nawyków.

Wykład o procesie twórczym, o tym co ma wstyd wspólnego z kreatywnością, o koncepcji oporu, o pracy, pomimo że się nie chce i czerpanie dobrych praktyk od najlepszych.
Wspólna rozmowa — odpowiem na wszystkie pytania, o ile będę znała odpowiedź.

Jak:
spotkanie online, wykład z sesją pytań i odpowiedzi

Dla kogo:

Jeżeli jesteś studentem lub studentką jakichkolwiek studiów artystycznych, chcesz pisać, tańczyć, malować lub być bardziej twórczym.
Jesteś absolwentką lub absolwentem i nie wiesz, jak wykorzystać własną kreatywność w budowaniu kariery zawodowej.
Albo jesteś po prostu ciekawy i chcesz dowiedzieć się, o co chodzi z tą twórczością i talentem.
Jeżeli któreś z tych stwierdzeń do Ciebie pasuje, to ten wykład jest dla ciebie. Zapraszam.

Dla kogo: studentów_tek i absolwentów_tek uczelni artystycznych

Zapisy

• Dla studentów/tek i absolwentów/tek ASP w Krakowie - za pośrednictwem kalendarza:
    Wybierz w kalendarzu datę 20 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
    Aby dołączyć do spotkania zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.
  • Dla studentów/tek i absolwentów/tek innych uczelni artystycznych - za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany e-mailem.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Zapraszamy!

Prowadzący:

Natalia  Buchta Stochel

Natalia Buchta Stochel

animator kultury, mgr sztuki, pedagog, malarka, absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie

Zobacz profil

Dostępne terminy