"Współpraca projektanta z deweloperem" Owls Department 20.04.23 17:00-18:30 stacjonarnie

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2023:

Współpraca projektanta z deweloperem -
co zrobić żeby Twój UI został wdrożony dokładnie tak jak go wymyśliłeś/aś.

Spotkanie stacjonarne z Owls Department

Kiedy: 20.04.2023 (czwartek), godz. 17.00 - 18.30

Gdzie: Biuro Karier, ul. Piłsudskiego 21/8, Kraków;
dawna pracownia Olgi Boznańskiej

Jak: wykład z sesją pytań i odpowiedzi

Uczestnicy dowiedzą się jakie są dobre praktyki w przygotowaniu projektu do developmentu. Opowiemy o tym co jest ważne w projektowaniu z perspektywy późniejszego wdrożenia.

Program spotkania

1. Przedstawienie prelegentów/firmy.
2. Case study/prezentacja - jak przygotować projekt do zakodowania.
Porozmawiamy o naszej wizji współpracy na linii projektant - programista i studio graficzne - zespół programistyczny. Przeprowadzimy Was przez proces realizacji projektu webowego, wypracowany na podstawie ponad 10 lat doświadczeń w pracy z projektantami i Klientami z całego świata.
Opowiemy o codzienności projektowej, najczęściej pojawiających się problemach i sposobach na ich uniknięcie. Postaramy się żeby było treściwie i bez lania wody :)
3. Sesja pytań i odpowiedzi / konsultacje projektów studentów_tek.

Dla kogo: studentów_tek i absolwentów_tek ASP w Krakowie

Limit osób: 15

Zapisy za pośrednictwem kalendarza:
Wybierz w kalendarzu datę 20 kwietnia, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.

Prowadzący:

Owls Department