"Jak stworzyć strategię dla instytucji kultury i nie zwariować?" warsztaty stacjonarne 20.04.2023

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2023:

"Strategia marketingowa. Jak efektywnie tworzyć strategię dla instytucji kultury i nie zwariować?
Trendy marketingowe na 2023 rok.

Warsztaty stacjonarne z Eweliną Wożniak-Łyp

Kiedy: 20.04.2023 (czwartek), godz. 11.00 -13.30

Gdzie: Biuro Karier, ul. Piłsudskiego 21/8, Kraków;
dawna pracownia Olgi Boznańskiej

Podczas szkolenia omówiony zostanie proces budowania strategii dla instytucji kultury, zbudowanej na podstawach współczesnych metodyk wykorzystywanych w marketingu analizując realne kampanie marketingowe i wizerunkowe. Uczestnicy krok po kroku dowiedzą się jak opisywać persony, jak stawiać cele, zastanowią się jakimi kanałami dotrzeć do publiczności i jak najlepiej odpowiadać na jej potrzeby i emocje. Poznają ciekawe case study, możliwe do wykorzystania narzędzia marketingowe oraz trendy marketingowe na 2023 rok.

Dla kogo: studentów_tek i absolwentów_tek ASP w Krakowie

Zapisy za pośrednictwem kalendarza:
Wybierz w kalendarzu datę 20 kwietnia, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.

Prowadzący:

Ewelina Woźniak-Łyp

Specjalistka ds. tworzenia strategii marketingowej marki

Zobacz profil

Dostępne terminy