"Rock your future with MotionVFX" 8.03.2022 10.30-11.30

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach Pro Arte 2022:

Rock your future with MotionVFX

Kiedy: 8.03.2022 (wtorek), godz. 10.30 -11.30, online

Jak: Wykład z sesją pytań i odpowiedzi. Sugestie dot. przygotowania portfolio. Na spotkanie można wejść 5 minut wcześniej, spotkanie zaczyna się punktualnie.

Dla kogo: dla studentów i studentek grafiki i intermediów ASP w Krakowie

Korzyści:

"Pokażemy jak wygląda specyfika pracy w MotionVFX w jednym z najlepszych zespołów motion designu na świecie. Opowiemy o naszych produktach, jak są używane oraz jak wygląda proces ich tworzenia. Opowiemy też o planach na przyszłość i dlaczego ludzie zostają z MotionVFX na lata:)

Mamy nadzieję, że po wykładzie zachęcimy uczestników do aplikowania do MotionVFX".

Termin zapisów: do poniedziałku 7 marca do godz. 16:00

Prowadzący:

Wojciech Korpal - Co-CEO MotionVFX

Anna Jaroszek - Art Director MotionVFX

Zapisy za pośrednictwem kalendarza:
Wybierz w kalendarzu datę  8 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.

Jak dołączyć do spotkania:
zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Prowadzący:

Motion VFX