"Bezpłatne projekty Fundacji Stella Virium" 17.03.2022 10:30-12:00

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach Pro Arte 2022:

Bezpłatne projekty edukacyjne dla osób poszukujących pracy realizowane przez Fundację Stella Virium i pracodawców

Kiedy: 17.03.2022 r. (czwartek), godz. 10.30 -12.00, online

Jak: Wykład z sesją pytań i odpowiedzi. Na spotkanie można wejść 5 minut wcześniej, spotkanie zaczyna się punktualnie.

Cel spotkania:

Celem spotkania jest przedstawienie uczestnikom idei bezpłatnych projektów wolontariatu pracowniczego, w których pracownicy – wolontariusze firm partnerskich dzielą się wiedzą i doświadczeniem z osobami poszukującymi pracy, wspierają i motywują uczestników na ścieżce rozwoju zawodowego.

Podczas spotkania zostanie przedstawiony plan projektów zaplanowanych na 2022 rok oraz informacje organizacyjne związane z zapisami na szkolenia.

Dla kogo: dla studentów_tek i absolwentów_tek ASP w Krakowie - osób zainteresowanych szkoleniami z zakresu poszukiwania pracy

Termin zapisów: do środy 16 marca do godz. 15:00

Zapisy za pośrednictwem kalendarza:
Wybierz w kalendarzu datę  17 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.

Jak dołączyć do spotkania:

Zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Zapraszamy!

Prowadzący: