Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na bezpłatne spotkania z kulturą i językiem hiszpańskim, włoskim, francuskim, niemieckim i angielskim
Data publikacji: 12.09.2018 , Data ważności: 30.09.2018

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na bezpłatne spotkania z kulturą i językiem hiszpańskim, włoskim, francuskim, niemieckim i angielskim w ramach programu Unii Europejskiej „Erasmus+ Młodzież”. Zajęcia rozpoczną się w październiku br. i prowadzone będą przez wolontariuszy z Hiszpanii, Włoch, Francji i Niemiec.

Poniżej wykaz spotkań wraz z formularzami zapisów:

Szczegółowe informacje, terminy spotkań, ewentualne zmiany oraz formularze zapisów znajdują się na stronie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie oraz na blogu wolontariuszy.

Liczba miejsc ograniczona. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.