Galeria

 (kliknij aby powiększyć)
 
  
O pracy
Tytuł pracy:Relax Shell
Kategoria:formy
przemysłowe
Opis:Relax Shell to nowoczesna wanna z hydromasażem połączona z w pełni zamykaną kabiną prysznicową. Przestronne wnętrze zapewnia komfort użytkowania, ułatwia dostęp osobom niepełnosprawnym i pozwala na równoczesną kąpiel kilku osób, na przykład rodziców z dzieckiem.
Sterowane za pomocą łączącego ergonomię i funkcjonalność elektronicznego panelu dysze wodne tworzą różnorodne układy natryskowe, pozwalając na dopasowanie hydromasażu do indywidualnych preferencji.
Całość jest zamknięta w estetycznej, osadzonej w posadzce lub ustawionej na niewielkim cokole kopule. Niezależnie od tego, czy ścianki kabiny są zamknięte, czy otwarte, konstrukcja Relax Shell zabezpiecza przed rozlewaniem się wody. Możliwe jest wykończenie eksterieru i wnętrza kabiny materiałami o zróżnicowanej kolorystyce i fakturze, co daje możliwość dopasowania wanno-prysznica Relax Shell do każdego wnętrza, a granicę tu wyznacza jedynie fantazja użytkownika.

Projekt na konkurs „SPA-ART” 09/10 – „2 w 1?”

O autorze
Imię i nazwisko:Maria Wiśniewska
Status:Student
Wydział:Architektury Wnętrz
Kierunek:Projektowanie wnętrz
Rok studiów / rok ukończenia:2011
Doświadczenie:2012 - właściciel w firmie MIRAI studio
2010 - praktyka w biurze projektowym MONOstudio
Umiejętności:- znajomość programów: AutoCAD, 3d Studio MAX, Adobe Photoshop, SketchUp, Corel Draw, Canon Digital Photo Professional, pakiety MS Office i OpenOffice
- bogata wiedza i doświadczenie z zakresu fotografii cyfrowej i analogowej

Znajomość języków:angielski - dobra w mowie i piśmie; japoński - podstawowa w mowie i piśmie (Międzynarodowy certyfikat JLPT na poziomie N5)
Obszar zainteresowań zawodowych:projektowanie wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej, projektowanie ekspozycji, mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz, grafika reklamowa, fotografia reportażowa i artystyczna
Adres strony WWW:www.miraistudio.pl
Więcej prac tego autora:szukaj

wstecz