Konkurs „Zaprojektuj torbę z charakterem!”
Data publikacji: 03.12.2018 , Data ważności: 31.12.2018

Konkurs kreatywny na projekt „torby z charakterem”

Polski producent luksusowych toreb skórzanych, ADAM BARON, zaprasza do udziału w konkursie na autorski projekt damskiej torebki. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną, a jego pomysł może zostać wdrożony przez markę. Dodatkowo istnieje możliwość podjęcia współpracy z producentem.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich projektantów, w tym uczniów, studentów i absolwentów szkół artystycznych oraz wzornictwa przemysłowego. Celem konkursu jest wsparcie utalentowanych designerów oraz wyłonienie najciekawszego, oryginalnego projektu damskiej torebki, z uwzględnieniem jej funkcji użytecznej. Zwycięski projekt może zostać zrealizowany przez markę ADAM BARON, a jego autor otrzyma honorarium w postaci nagrody pieniężnej przewidzianej w konkursie oraz będzie miał możliwość nawiązania długofalowej współpracy projektowej z marką.

Na konkurs „Zaprojektuj torbę z charakterem!” wymagane jest wykonanie projektu w formie planszy koncepcyjnej zawierającej: widoki perspektywiczne (tył, bok, przód), gamę kolorystyczną i ewentualnie inspiracje w formie opisu oraz rysunek techniczny.

Projekty można przesyłać na adres e-mail kontakt@adam-baron.pl w terminie 01.12.2018 – 31.12.2018 r.

Więcej informacji w regulaminie konkursu