Wakacyjny coaching dla artystów i projektantów, coaching kariery
Data publikacji: 05.07.2017 , Data ważności: 30.09.2017

Coaching pozwoli Ci odnaleźć własną drogę, określić i zrealizować marzenia, wprowadzić w życiu ważne zmiany. Dzięki sesjom dostrzeżesz nowe możliwości, stworzysz rozwiązania i podejmiesz najlepsze dla siebie decyzje, biorąc za nie pełną odpowiedzialność.

Jak działa coaching? Zobacz krótki filmik http://bit.ly/1djIO24

O jakich najważniejszych korzyściach z coachingu w naszym biurze mówią uczestnicy?
1. nowe tory myślenia
2. zaplanowanie wcześniej nieprzemyślanych spraw
3. ułożenie hierarchii celów i planu działania
4. ogromny wzrost motywacji
5. "zaprojektowanie" idealnego miejsca pracy
6. większa wiara we własne umiejętności
7. realizacja celu
8. naładowanie pozytywną energią

Opinie uczestników:

„Dzięki spotkaniom z panią Joanną udało mi się odkryć jak naprawdę chciałabym aby wyglądała moja ścieżka kariery. Atmosfera panująca podczas sesji jest tak relaksująca i przyjazna, że godzina mija niepostrzeżenie a ja wychodzę z poczuciem spokoju i pewności, że dam sobie radę. Szeroki wachlarz metod stosowany przez panią Joannę pozwala spojrzeć na sytuację z kilku perspektyw i znaleźć sposób pracy najbardziej odpowiedni dla nas. Szczególnie zapadła mi w pamięć praca z kartami DIXIT. Polecam spróbować!”

"Nie byłam "pospieszana", mogłam nie wiedzieć i pomilczeć. Mogę polecić coaching innym studentom/absolwentom, ponieważ pomaga zrozumieć i uświadomić sobie przeszkody i wewnętrzne opory, których sami nie spostrzegamy, a które mogą utrudniać działanie. Joanna jako coach jest uważna, życzliwa, konkretna, podążająca za klientem, słucha i jest obecna, budzi zaufanie".

"Najbardziej jestem zadowolona z tego, że uświadomiłam sobie, czym chcę się w życiu zająć. Po spotkaniach czuję wzrost motywacji, że mogę i chcę więcej. I że dziedzina sztuki to wciąż dla mnie bardzo szerokie pole do popisu. Polecam każdemu, kto się waha co, gdzie i jak dalej po studiach. Ale także studentom - może w trakcie studiowania doładują akumulatory inspiracjami i „burzą mózgów” nt. swojej drogi artystycznej".

„Warto przyjść, aby poukładać swoje myśli, skupić się na swoich planach i wraz z pomocą coacha usystematyzować je, przeanalizować i zmotywować się do działania! Najważniejsze korzyści: większa motywacja, słuszność i pewność tego, co robię i drogi, jaką wybrałam, większa świadomość swojego postępowania”.


Gotowy/a na zmiany?

Coaching w Biurze Karier to cykl indywidualnych spotkań, które odbywają się w przyjaznej, luźnej atmosferze. Możesz skorzystać z 6 spotkań, które trwają do 60 minut. Dzięki pytaniom, ćwiczeniom i zadaniom domowym znajdziesz potrzebne odpowiedzi, najlepsze dla siebie rozwiązania i osiągniesz cel. Co zabrać ze sobą? Dobry humor i otwartość na zmiany!

Spotkania prowadzi Joanna Groszek - absolwentka psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, certyfikowany coach Mukoid Institute`s Professional Coach Training. Od ponad 10 lat zajmuje się tematyką rozwoju osobistego. Pracuje zgodnie z zasadami etycznymi International Coach Federation (www.coachfederation.org).

Spotkania odbywają się w Biurze Karier na ul. Piłsudskiego 21/8 (II piętro), w dawnej pracowni Olgi Boznańskiej.

Umów się na pierwsze spotkanie pod adresem jgroszek@asp.krakow.pl.
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Oferta indywidualnych spotkań skierowana jest do studentów i absolwentów ASP w Krakowie. Spotkania są bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest zalogowanie się na stronie biura karier.

Zapraszamy!