Otwarte konsultacje fotograficzne z Adamem Pańczukiem. Projekt Przetwórnia.
Data publikacji: 10.02.2014 , Data ważności: 14.02.2014

Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik, Galeria Pauza oraz mecenasi Akademia Nikona i Szeroki Kadr serdecznie zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu towarzyszącym II edycji Projektu Przetwórnia.

21 lutego 2014 roku między 17:00 a 21:00 w Galerii Pauza odbędą się otwarte konsultacje fotograficzne dla osób, które wezmą udział w II edycji Projektu Przetwórnia zgłaszając swoje prace do konkursu.

Konsultacje będzie prowadził znakomity fotograf Adam Pańczuk, który nie tak dawno był gościem prowadzonego przez FotoBzik cyklu spotkań !ART COME OUT!

Żeby wziąć udział w otwartych konsultacjach Przetwórni wystarczy:
> przesłać na adres projektprzetwórnia@gmail.com 3 zdjęcia portretowe lub pejzażowe do dnia 14 lutego 2014 do godz. 24:00 z dopiskiem "Konsultacje"
> podać imię i nazwisko, numer telefonu
> krótko uzasadnić dlaczego chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w konsultacjach fotograficznych z Adamem Pańczukiem

Spośród wszystkich, spełniających powyższe kryteria, zgłoszeń Adam Pańczuk wybierze 12 osób, które wezmą udział w konsultacjach Projektu Przetwórnia.

Każda konsultująca swoje prace osoba zobowiązuje się do wydrukowania konsultowanych prac w formacie min. 20x30 cm.

Adam Pańczuk - Urodzony w 1978 r., absolwent Akademii Ekonomicznej i Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Komunikacji Multimedialnej. Na codzień członek kolektywu Sputnik Photos. Jego specjalnością jest fotografia dokumentalna, prowadzi pracownię fotoreportażu w Akademii Fotografii. Na swoim koncie ma liczne nagrody w konkursach fotograficznych m.in. Magnum Expression Award, Lens Culture International Exposure Awards, Grand Press Photo, BZ WBK Press Photo, Fotofestiwal w Łodzi, National Geographic, Newsreportaż. Został także wyróżniony w 2011 roku przez brytyjski magazyn British Journal of Photography jako jeden z najbardziej obiecujących fotografów na świecie.