Projekt Przetwórnia (do wszystkich świadomie posługujących się medium fotograficznym)
Data publikacji: 03.02.2014 , Data ważności: 15.03.2014

Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik wraz z Małopolskim Ogrodem Sztuki, Galerią Pauza oraz mecenasami projektu Akademią Nikona i Szerokim Kadrem mają przyjemność zaprosić wszystkich fotografujących do udziału w II edycji Projektu Przetwórnia, tym razem z udziałem Jacka Poremby w roli jurora. Zainspirujcie się twórczością Jacka i dołączcie do Przetwórni.

Do kogo jest skierowany Projekt Przetwórnia?
Do wszystkich świadomie posługujących się medium fotograficznym. Do studentów oraz absolwentów uczelni artystycznych, jak również do zaawansowanych fotoamatorów.

Przetwarzajcie swoje pomysły na świetne zdjęcia i twórzcie, a potem dołączcie do Przetwórni.

Każdy autor może nadesłać swój cykl od 5 do 15 zdjęć zainspirowanych twórczością Jacka Poremby w terminie do 15 marca 2014 na adres projektprzetwornia@gmail.com z dopiskiem „Jacek Poremba”. W trakcie trwania naboru prac zorganizowane zostaną bezpłatne konsultacje z profesjonalnymi fotografami. Na konsultacje będą obowiązywały zapisy poprzez pocztę e-mail. O terminach poinformujemy na stronie www.projektprzetwornia.com

Ocena oraz Gala Finałowa wyłaniająca zwycięzców 6 kwietnia 2014.

Wszystkie zgłoszone do projektu zestawy fotograficzne zostaną przedstawione ekspertowi Przetwórni. Jacek Poremba wyłoni 10 najciekawszych cykli fotograficznych, które podda publicznemu komentarzowi na otwartym spotkaniu 6-go kwietnia 2014 roku w Małopolskim Ogrodzie Sztuki. W trakcie trwania gali finałowej wyłonionych zostanie 3 zwycięzców II edycji Projektu Przetwórnia.

Zapraszamy do udziału w II edycji Projektu Przetwórnia.

Odwiedzajcie stronę wydarzenia na Facebooku

www.projektprzetwornia.com