Zostań bohaterem #OFFVOLO! Nabór na wolontariat 17. Mastercard OFF CAMERA //
Data i miejsce wydarzenia: 12.03.2024, OFF CAMERA

Zostań bohaterem #OFFVOLO! Nabór na wolontariat 17. Mastercard OFF CAMERA //

Trwa nabór na Wolontariat #OFFVOLO w ramach 17. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA (26.04.2024-5.05.2024).

Zgłoszenia do wolontariatu: 12.03.2024 r.

O wolontariacie

Wolontariat podczas Festiwalu Mastercard OFF CAMERA to nie tylko okazja do zawarcia nowych przyjaźni, ale także do zdobycia pierwszego doświadczenia i rozwijania swoich pasji. A to wszystko przy akompaniamencie najlepszych filmów kina niezależnego! Oprócz pokazów filmowych, okres Festiwalu obfituje w liczne spotkania z twórcami, wykłady branżowe, panele dyskusyjne oraz wydarzenia towarzyszące. Jako osoba wolontariacka otrzymasz akredytację w systemie online, uprawniającą Cię do wstępu na seanse filmowe w czasie wolnym od swoich zmian, oraz niezbędny pakiet, zawierający m.in. festiwalową koszulkę.

Dzięki wolontariatowi na Mastercard OFF CAMERA będziesz częścią prestiżowego wydarzenia o skali międzynarodowej. To niecodzienne i obfitujące w wyzwania doświadczenie, które pozwoli Ci poznać od kuchni funkcjonowanie festiwalu filmowego. Niezależnie czy jesteś studentką/studentem, uczysz się czy pracujesz – na Mastercard OFF CAMERA jest miejsce dla każdego!

Festiwal to przede wszystkim ludzie tworzący niezwykłą, pełną energii i pasji atmosferę podczas całego wydarzenia, a znajomości zawarte podczas wolontariatu mogą przerodzić się w przyjaźń na lata.

Informacje dodatkowe

W ramach wolontariatu istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich, wystarczy zaznaczyć taką chęć w formularzu rejestracyjnym. Jeśli do zrealizowania masz dużo godzin, zaangażujemy Cię do pomocy także przed rozpoczęciem Festiwalu, dzięki czemu jeszcze lepiej poznasz tajniki organizacji wydarzenia kulturalnego.

Po Festiwalu każda osoba wolontariacka będzie mogła odebrać zaświadczenie o zrealizowanym wolontariacie. Zapewnione ubezpieczenie OC i NW (koszty zakwaterowania osób wolontariackich we własym zakresie).
Osobą wolontariacką może zostać każdy, kto ukończył 17 rok życia.

Dowiedz się więcej o działach, w które możesz się zaangażować i zgłoś się już dziś!
Strona Wolontariatu z opisem działów: https://www.offcamera.pl/wolontariat/

ZgłoszeniaMastercard OFF Camera - formularz rejestracyjny - Volunteer

Wydarzenie na Facebooku