Asystent_Sesja zdjęciowa

17.04.2023

Colliers , Pawia 18A, 31-154 Kraków

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w aranżacji przestrzeni biurowej do sesji zdjęciowej i po sesji (przygotowanie kadru, ustawienie krzeseł, innych elementów wystroju itp.);
  • Pozowanie do zdjęć w trakcie sesji zdjęciowej pod kierunkiem fotografa;

Wymagania

·        Dyspozycyjność w sobotę 13 maja od ok 9:00 (ok.8 h); ·        Zadbana prezencja; ·        Strój smart-casual; ·        Status studenta mile widziany;

Oferujemy

·        Umowę zlecenie i grafik godzinowy (23 pln brutto / h); ·        Możliwość poznania jak wygląda przestrzeń biurowa przed oddaniem; ·        Udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej przestrzeni biurowej. Przykładowe projekty znajdują się tutaj: https://define.colliers.pl/pl/portfolio/

Dokumenty aplikacyjne

CV

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021 i 2022 r. Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

www.colliers.com/pl-pl
Numer telefonu: 882 014 413
Adres e-mail: alicja.gutowska@colliers.com