Junior Motion Designer

21.03.2024

Leading Devices, Kołaczy 15, 31-216 Kraków

Zakres obowiązków

Poszukujemy kreatywnego i zaangażowanego Junior Motion Designera do pracy nad innowacyjnym projektem. Szukamy kandydatów na stanowisko juniora lub osób, które chcą rozpocząć swoją karierę w branży IT i rozwijać się w obszarze motion designu oraz chcą z tworzyć mikrointerakcje dla naszej aplikacji.
  • Tworzenie mikrointerakcji dla aplikacji, które poprawią użytkowalność i estetykę produktu.
  • Praca nad animacjami dla różnych elementów interfejsu użytkownika.
  • Współpraca z naszym zespołem projektowym w celu zapewnienia spójności wizualnej i funkcjonalności.

Wymagania

  • Znajomość narzędzi do projektowania i animacji, takich jak Adobe After Effects, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Figma.
  • Zdolność do tworzenia płynnych i estetycznych animacji.
  • Kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć nauki i rozwoju w obszarze motion designu.
  • Umiejętność pracy z plikami źródłowymi (materiałami graficznymi, ikonami) i ich animacji.

Oferujemy

  • Pracę przy innowacyjnym projekcie w dynamicznym środowisku naszej firmy IT.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych specjalistów.
  • Przyjazną atmosferę pracy i elastyczne godziny.

Dokumenty aplikacyjne

Proces Rekrutacji:
  1. Wybór najlepszych CV.
  2. Wysłanie zadań/ocena.
  3. Rozmowa kwalifikacyjna.Jeśli jesteś osobą kreatywną, z pasją do animacji i projektowania oraz chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z portfolio. Czekamy na Twoją aplikację!

Nasza firma specjalizuje się w rozwoju produktów oraz projektowaniu interfejsów użytkownika (UX/UI). Posiadamy ponad 9-letnie doświadczenie w branży. W Leading Devices skupiamy się na tworzeniu innowacyjnej generacji oprogramowania domowego, modułów sprzętowych oraz inteligentnych urządzeń. Naszym celem jest stworzenie rozwiązań, które nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale również podnoszą jakość życia użytkowników poprzez wykorzystanie najnowszych technologii i dbałość o ich doświadczenia.

Numer telefonu: 607710408
Adres e-mail: katarzyna.zachariasz@leadingdevices.com