Plastyk/Plastyczka

19.04.2023

Fundacja Urtica Dzieciom, Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław

Zakres obowiązków

Prowadzenie warsztatów plastycznych na oddziale onkologii i hematologii dziecięcej     Fundacja Urtica Dzieciom została powołana do życia w 2017 roku, jednak jako inicjatywa firmy Urtica Sp. z o.o., będącej największym dystrybutorem leków na rynku szpitalnym, istnieje już od 26 lat. Jej celem jest działanie na rzecz dzieci i młodzieży z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzin.   Fundacja Urtica Dzieciom wspiera i prowadzi inicjatywy o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym i charytatywnym. Aktualnie z jej pomocy korzysta 19. dziecięcych oddziałów onkologicznych i hematologicznych w Polsce.   Miejsce: Poznań, Warszawa, Zielona Góra, Wrocław, Kraków   Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie cyklu warsztatów plastycznych „Słoneczna Galeria” na oddziale onkologii i    hematologii dziecięcej
  • współpraca z dziećmi i rodzicami na oddziale szpitalnym
  • sporządzenie listy materiałów plastycznych potrzebnych do realizacji warsztatów
  • dystrybucja prac do biura fundacji
  • współpraca z przedstawicielami szpitala i fundacji
  • odpowiedzialność za tworzenie relacji z prowadzonych warsztatów

Wymagania

  •   minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi
  •   wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: edukacja artystyczna, rysunek
  •   bardzo dobra organizacja pracy własnej
  •   zaangażowanie i skrupulatność w powierzone zadania
  •   umiejętność pracy zespołowej, komunikatywnoś
  •    kreatywność i inicjatywa
  •   mile widziane: kursy i szkolenia malarskie

Oferujemy

  1.  umowę zlecenia
  2.  gotowość do pracy w okresie od kwietnia do końca sierpnia
  3.  możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Dokumenty aplikacyjne

Wyślij email na hr@Urtica.pl lub wypełnij formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=206d86e26c5d4501bc50615283b116ee

Fundacja Urtica Dzieciom została powołana do życia w 2017 roku, jednak jako inicjatywa firmy Urtica Sp. z o.o., będącej największym dystrybutorem leków na rynku szpitalnym, istnieje już od 26 lat. Jej celem jest działanie na rzecz dzieci i młodzieży z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzin. Fundacja Urtica Dzieciom wspiera i prowadzi inicjatywy o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym i charytatywnym. Aktualnie z jej pomocy korzysta 19. dziecięcych oddziałów onkologicznych i hematologicznych w Polsce.

www.urticadzieciom.pl www.facebook.com/urtica.dzieciom
Numer telefonu: 71 782 66 68
Adres e-mail: biuro@urticadzieciom.pl