Pracownik recepcji w Szkole Baletowej

14.09.2022

Centrum Sztuki Tańca, Krowoderska 48, 31-158 Kraków

Zakres obowiązków

Szkoła Baletowa Centrum Sztuki Tańca poszukuje kandydatów posiadających status studenta, do pracy na stanowisku Pracownik Sekretariatu, w wymiarze 20-30 godzin tygodniowo - w godzinach popołudniowych oraz wieczornych od 15 (dodatkowo w weekendy).     Do obowiązków Pracownika należeć będzie:
  • Obsługa recepcji Szkoły (w godzinach popołudniowych oraz wieczornych),
  • Telefoniczny, mailowy i osobisty kontakt z uczniami i ich rodzicami,
  • Dbałość o wizerunek Szkoły na organizowanych wydarzeniach,
  • Sprzedaż usług oferowanych przez Szkołę,
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • Nadzór nad systemem rezerwacji,
  • Prowadzenie social mediów (dodawanie relacji, postów, odpowiadanie na wiadomości),
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Szkoły,
  • Przygotowywanie prostych grafik w programie CANVA.

Wymagania

Preferowane kompetencje oraz cechy osobowe:
  • Dokładność i umiejętność zarządzania swoimi zadaniami w czasie;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Zainteresowanie kulturą i sztuką (mile widziane osoby na kierunkach związanych z zarządzaniem w kulturze);
  • Wielozadaniowość;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów (mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta)
  • Mile widziana znajomość pakietu Google Workspace ( przede wszystkich Google Docs oraz Google Sheets )
  • Swobodne poruszanie się w social mediach (facebook, instagram),
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu grafik w programie CANVA
  • Wychodzenie z własną inicjatywą;
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy;
  • Miłe usposobienie :)

Oferujemy

  • Pracę w miłym i profesjonalnym Zespole w sercu Krakowa (Krowoderska, Wielopole, Józefa);
  • Pełne wdrożenie w obowiązki,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  Jeśli chcesz pracować z fajnymi, pozytywnymi i profesjonalnie podchodzącymi do swoich obowiązków ludźmi, w pięknych przestrzeniach tanecznych i jednocześnie sam jesteś fajny, pozytywny, zdolny i żądny zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia zapraszamy do współpracy :)

Dokumenty aplikacyjne

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni do rozwoju nabytych już umiejętności tanecznych oraz zachęcenie innych osób do rozpoczęcia przygody z tańcem, nie tylko klasycznym. Oprócz cyklicznych baletu zajęć organizujemy warsztaty taneczne z tańca współczesnego oraz stałe zajęcia z innych technik.

centrumsztukitanca.pl/o-nas/
Numer telefonu: 791712527
Adres e-mail: praca@centrumsztukitanca.pl