Kostiumograf

Agencja Artystyczna GAP, ul. Rakowicka 10b/10,

Termin składania aplikacji: 13.11.2016 Termin ogłoszenia wyników: 13.11.2016

Zakres obowiązków

Stworzenie kostiumów na potrzeby spektaklu dziecięcego

Poszukujemy osoby chętnej do podjęcia się przygotowania kostiumów na potrzeby spektaklu dziecięcego, który odbędzie się w styczniu 2017. 25 - 28 kostiumów, postaci: - wróżki - 2 księżniczki - król i królowa, - cesarz, - guwernantka - smok - rycerze (od 3 do 5) - poeta - giermek Kostiumy powinny zostać stworzone na zasadzie przygotowania atrybutów, czyli np. król powinien posiadać pelerynę i koronę, kucharze fartuchy, rycerze miecz i hełm – jednak nie chodzi o tworzenie całościowych strojów, podstawą mogą być getry i t-shirty, czy spodnie dresowe. Budżet na realizację – 4000 zł (w tym wynagrodzenie oraz materiały).

4000 zł brutto

Działalność Agencji skupia się przede wszystkim na obszarze kultury i sztuki. Przedsiębiorstwo aktywnie współpracuje z uczelniami artystycznymi, placówkami kultury, jednostkami samorządu terytorialnego oraz organizacjami pozarządowymi. W gronie współpracowników jednostki można wymienić chociażby krakowską Akademię Sztuk Pięknych, Krakowski Teatr Veriete, Narodowe Centrum Kultury, MOCAK, Województwo Małopolskie, Miasto Kraków czy Radio Kraków.

Numer telefonu: 12 423 76 03
Adres e-mail: aleksandra.zielonka@aagap.pl