"Dzień Otwarty w firmie modowej LPP S.A." 26.03.24 9:30-13:00 stacjonarnie

Zapraszamy Was na spotkanie w ramach wiosennej edycji Pro Arte 2024:

"Dzień Otwarty w firmie modowej LPP S.A."

Kiedy: 26.03.2024 (wtorek), g.9.30 – g.12.00/13.00

Gdzie: spotkanie stacjonarne w Krakowie, ul. Bagrowa 7

Zastanawiasz się jak wygląda praca w branży fashion? Czym zajmują się osoby na poszczególnych stanowiskach kreatywnych? To wydarzenie jest dla Ciebie! Zapraszamy do naszego nowoczesnego biura w Krakowie przy ul. Bagrowej 7. Podczas dnia otwartego poznasz nasz inspirujący zespół, zwiedzisz biuro
i studio contentowe. Spotkasz się też z naszymi specjalistkami z obszaru People&Culture i dowiesz się wszystkiego o procesie rekrutacyjnym w LPP. To nie koniec – będziesz mieć również szansę uzyskania cennych wskazówek na temat swojego portfolio. Wszystko w przyjaznej i twórczej atmosferze.

Program spotkania

1. Spotkanie z zespołem HR, sesja Q&A
2. Mini konkurs z nagrodami
3. Spacer po biurze LPP i studio contentowym
4. Konsultacja portfolio (stacjonarnie i on-line)

Nie możesz spotkać się z nami w biurze LPP, a chcesz poradzić się na temat swojego portfolio? Nic straconego. Zapisz się na indywidualną konsultację on-line (26.03, w godz.13.00-14.30): formularz

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 25.03, godz. 10:00. Do usłyszenia!

Dla kogo: studentów_tek i absolwentów_tek ASP – wszystkich zainteresowanych pracą w branży fashion oraz poszukujących rozwoju na kreatywnych stanowiskach

Zapisy

• Dla studentów/tek iabsolwentów/tek ASP w Krakowie - za pośrednictwem kalendarza:
    Wybierz w kalendarzu datę 26 marca, poniżej kalendarza wyświetli się termin spotkania - obok widoczny jest przycisk ZAPISZ SIĘ - kliknij.
    Aby dołączyć do spotkania zaloguj się na swoim koncie, wybierz z profilu użytkownika "Platforma edukacyjna" i dołącz do wybranego spotkania.
  • Dla studentów/tek i absolwentów/tek innych uczelni artystycznych - za pomocą formularza. Link do spotkania zostanie wysłany e-mailem.

W razie problemów/pytań, prosimy o kontakt email kariery@asp.krakow.pl lub tel. 517 387 408

Zapraszamy!

Jeżeli nie uzbiera się odpowiednia ilość zainteresowanych, firma LPP może odwołać wydarzenie lub zaproponować inny termin.

Prowadzący:

LPP S.A.